Аграріям України відомим славнозвісний завод збиральної сільгосптехніки «Завод Першотравневий», який дав Вітчизні багато достойних конструкторів та виробників збиральної сільгосптехніки.

На його  потужностях засновано виробництво збиральної сільгосптехніки, яке засновано першотравневцами у третьому поколінні. Який перейняв традиції виробництва зернозбиральної техніки вітчизняного виробництва.

Як звісно, що безпосередньо зернозбиральна техніка складається із базової зернозбиральної машини – КОМБАЙНА.

Наше підприємство виробляє жниварки, платформи-підбирачі та візки для перевезення жниварки.

Жниварки поділяються на:

  • зернові;
  • соняшникові, бобові та інші.

В залежності від конструкції різального апарата і системи транспортування виробляються сучасні жниварки без рядкові соняшникові жниварки.

Щоб пристосувати комбайни для скошування певних видів культур, на зернові жниварки монтуються спеціальні пристрої.

Пристрої(адаптери), виготовляються різних видів:

  • для збирання насіння ріпаку та гірчиці;
  • для збирання соняшнику;
  • для збирання сої.

Пристрої для збирання насіння ріпаку представляють собою платформи, що продовжують днище жниварки, з встановленими з боків активними вертикальними подільниками (вертикальними ножами), завдяки чому зменшують втрати при збиранні насіння.

Пристрої для збирання соняшнику представляють собою щільові подовжувачі (ліфтери) та барабан з пальцями для проштовхування стебел в щілини, завдяки чому зменшуються втрати від осипання насіння соняшнику до різу і подачі головки в шнек зернової жниварки.

Бердянский завод сельхозмашин Первого Мая ЗПТР разработал и освоил производство валковых жаток – НАВЕСНЫЕ и ПРИЦЕПНЫЕ, а также другую уборочную технику.

НАВЕСНЫЕ жатки ЖВУ(М)-5.1, ЖВУ(М)-6.0, ЖВН(У) -6.0М.

ПРИЦЕПНЫЕ жатки ЖВП(У)-5.1, ЖВП(У)-6.0, ЖВП-4.9М.

НАВЕСНАЯ ЖАТКА ЖВУ(М)-5.1Р – рисовая жатка для уборки риса. ПЛАТФОРМА-ПОДБОРЩИК на все виды комбайнов.

РАПСОВЫЙ СТОЛ ПЗР (приспособление) для уборки рапса.

ПРИСПОСОБЛЕНИЕ ДЛЯ УБОРКИ ПОДСОЛНЕЧНИКА (ПС) на все виды жаток.

КОСИЛКИ роторные, пальцевые на все виды тракторов КТР-1.35, КРН-1,65, КТП-1.35, КТП-1.5, КТП-1.8, КТП-2.1, КПО-2.1

Прицепная жатка, оснащенная приводом Шумахера, с прочной рамой, это универсальная жатка. Позволяет убирать зерновые, зернобобовые, просяные и сеяные травяные культуры, и производится скашивание, как прямостоящих, так и полеглых культур с высокой производительностью. Через Центральное выбросное окно производится укладка скошенной массы в равномерный валок, обеспечивается отличная просушка скошенной массы в валках. Агрегатируется ЖВП(У) с тракторами класса 1,4с, — МТЗ-80/82, ЮМЗ, ЛТЗ.

Жатка навесная также предназначена для скашивания и укладки в валок сеяных культур, нож режущего аппарата приводится в движение приводом Шумахера, через Центральное выбросное окно производится укладка скошенной массы в равномерный валок, с просушкой скошенной массы в валках. Агрегатируется ЖВУ(М)-5,1 с энергосредствами КПС-5Г, Е302…Е304, комбайнами «Нива». Жатка навесная для уборки риса. Платформа-подборщик агрегатируется со всеми видами комбайнов, предназначена для подбора валков зерновых, зернобобовых, крупяных культур, риса, семенников трав, убираемых раздельным комбайнированием. Рапсовые столы ПЗР изготовляются на все виды комбайнов с агрегатируемыми на эти комбайны жатками. Приспособление для уборки подсолнечника (ПС) изготовляются на все виды комбайнов с агрегатируемыми на эти комбайны жатками. Жатки, платформа-подборщик комплектуются транспортёрной лентой, по ГОСТу СССР.

ПОЗВОНИТЬ